"O svém životě se rozhodujem ve věku, kdy je nám přednější cestička učesu.

Mary-Kate a Ashley Olson v filmech

4. června 2007 v 8:19 |  Filmy
Mary-Kate a Ashley Olson
Výlet do Paříže
Základní udaje: Rodinná komedie USA (1999). Dvojčata jedou do Francie navštívit svého dědečka. Na výletě zažijí spoustu dobrodružství a dokonce se obě i zamilují. Hrají: A. Olsenová, M.-K. Olsenová, M. Winston a další. Režie A. Metter (84 min)
Obsah:Dvojčata Ally (Ashley) a Mel (Mary-Kate) jedou navštívit svého dědečka, který je velvyslancem USA ve Francii. Obě si zamilují nejen Paříž, nýbrž i dva mladé Francouze. S nimi poznávají pařížské památky a zažívají zajímavé situace, například romantické rande na Eiffelovce. Mezitím mají problémy s policií a neustále se pokoušejí uniknout svému nudnému průvodci. Také se seznámí se slavnou modelkou Brigite a dohodí ji průvodci, aby se nevěnoval jen jim a ony si mohly vyrazit s klukama!Olsen Twins: Passport to Paris, USA 1999. Režie: A. Metter. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, M. Winston a další.
Výlet do Říma
Základní udaje: Rodinný film USA (2002). Dvojčata Leila a Charli tráví prázdniny v Římě. Jsou zde spokojené, jelikož se jim podařilo najít dobrou brigádu. Z té je ale vzápětí vyhodí. Hrají: A. Olsenová, M.-K. Olsenová, L. Danonová a další. Režie S. Purcell (81 min)
Obsah:Věci jsou sbalené a nezbývá než nastoupit do letadla směr Řím, kde čeká letní praxe u legendárního Dereke Hansona. Hanson je fascinující mezinárodní magnát, který kraluje mnoha odvětím, leteckými společnostmi počínaje a špičkovou módou konče! Charli a Leila se snaží udělat maximum pro to, aby svého šéfa zaujaly a přesvědčily o svých kvalitách. Obklopeny nádhernými památkami, prostředím vzrušujícího města a novými přáteli si užívají prázdninové dobrodružství za mořem, na které nikdy nezapomenou. A vy s nimi!Olsen Twins: When In Rome, USA 2002. Režie: Steve Purcell. Hrají: Mary-Kate Olsenová, Ashley Olsenová, Archie Kao a další.
První jízda
Základní udaje: Komedie USA (2002). Dvojčata Hunterova právě získala řidičský průkaz. Jako cíl prvního výletu si vyberou Utah. Čeká je spousta dobrodružství, a tak nakonec není jisté, zda do plánovaného místa vůbec dojedou. Hrají: M.-K. Olsenová, A. Olsenová, B. A. Brown
Obsah: Šestnáctiletá dvojčata Kylie a Taylor Hunterovy jsou čerstvými držitelkami řidičského průkazu, z čehož se radují nejen ony, ale i jejich kamarádi a kamarádky, neboť se jim nabízí další varianta zábavy - tentokrát na čtyřech kolech. O to větší radost mají, když k narozeninám od rodičů dostanou červený kabriolet. Za půl roku na to se Kylie a Taylor společně s Jenn, Lyndi, Dannym, Samem a velkým jedlíkem Toastem vydají na cestu do Salt Lake City, kde právě probíhá zimní olympiáda. Vyjeli dvěma kabriolety, v jednom děvčata a ve druhém kluci. Vše je - jak se zdá - perfektní. Pak ale nastanou nečekané komplikace a není jasné, zda se Taylor a Kylie dostanou vůbec někdy ke svému cíli na zasněžené sjezdovky, natožpak jestli tam budou tam včas...Olsen Twins: Getting There, USA 2002. Režie S. Purcell. Hrají Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, B. A. Brown a další.
Výzva
Základní udaje: Rodinný film USA (2003). Lizzie a Shane jsou dvojčata, která se neviděla více jak dva roky, jelikož každá žije pouze s jedním z rodičů. Nyní se ale přihlásila společně do televizní soutěže, přitom však mají velmi rozdílné povahy. Hrají: A. Olsenová, M.-K.
Obsah: Dvojčata Shane a Elizabeth žijí odděleně, jedna s matkou a druhá s otcem. Po dvou letech se znovu setkávají v jedné televizní reality show. "Výzva", jak se tato show nazývá, spočívá v tom, že se studenti z celé Ameriky utkávají o vysokoškolská stipendia v odvážných zkouškách znalostí, a odehrává se na mexickém pobřeží. Shane je vegetariánka a člověk orientovaný na přírodu, Elizabeth zase městský člověk s podnikatelskými sklony. Je jasné, že si děvčata příliš nerozumí, přesněji řečeno, nechtějí si rozumět. Ale jelikož bojují v jednom týmu, jejich spory prudce zasahují do skóre a tým začíná prohrávat. Televizní producent chce navíc za každou cenu zvýšit sledovanost, a tak se snaží děvčata ještě více proti sobě poštvat. To se mu zprvu bez problémů daří, ale pak se zbytek týmu naštve a sestrám domluví. Ty se nad sebou zamyslí a začínají si "přicházet na chuť"...Olsen Twins: The Challenge, USA 2003. Režie: Craig Shapiro. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, Brian Skala, Lukas Behnken, Sera Bastianová, Joe Michael Burke, Zakk Moore a další.
Jeden den v New Yorku
Základní udaje: Rodinná komedie USA (2004). Sedmnáctiletá dvojčata se vydávají do New Yorku, aby si splnila své sny. Protože jsou naprosto rozdílná, jedna chce získat stipendium na Oxfordu, druhá zas prorazit se svou kapelou. Hrají: M.-K. Olsenová, A. Olsenová, J. Padale
Obsah:Jeden den v New Yorku, lehce akční komedie v hlavních rolích se sestrami Mary-Kate a Ashley Olsenovými, vypráví příběh dvou sedmnáctiletých sester Jane a Roxany Ryanových, které se jednoho nezapomenutelného dne vydávají na bláznivou honičku ulicemi, metrem a stokami Manhatanu.Upjatá ambiciózní perfekcionistka Jane (Ashley Olsenová) je pravým opakem své volnomyšlenkářské sestry Roxy (Mary-Kate Olsenová), která hraje v rockové kapele a většinu času tráví za školou. Jednoho dne se obě sestry vydávají do New Yorku, aby si splnily své sny. Jane se chce pokusit získat stipendium na Oxfordu a Roxy zase plánuje proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku své kapely. Plány obou sester jsou však náhle ohroženy hned z několika stran - Roxy se náhodou dostane do ruky čip na vyrábění pirátských kopií, po kterém jde zdejší mafie, a navíc ji pronásleduje šílený agent pro boj se záškoláctvím Max Lomax, který se fixně upnul na myšlenku, že musí vždy unikající Roxy prostě dostat. Během honičky navíc obě dívky potkávají také pár zajímavých chlapců a začíná jim docházet, že strávit pro změnu po dlouhé době den spolu nemusí být zas až tak nepříjemné...Ale co jejich sny? Podaří se je dívkám během jednoho dne v New Yorku uskutečnit? Stát se může cokoliv...New York Minute, USA 2004. Režie: Dennie Gordon. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, Jared Padalecki, Eugene Levy, Riley Smith, Sebastien Lefebvre, Frank Welker, David Desrosiers a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama