"O svém životě se rozhodujem ve věku, kdy je nám přednější cestička učesu.

Fwd: Fw: Velmi důležité

15. července 2007 v 15:02 |  Elektronická pošta
VÝZVA

Před několika týdny si sedla jedna dívka v kině na něco píchajícího na sedadle. Když vstala, aby zjistila, co to bylo, našla jehlu zapíchnutou do sedadla, na které byl připevněn vzkaz: "Právě jsi byl(a) nakažen HIV".
Kontrolní středisko chorob zaznamenalo v poslední době mnoho podobných případu v mnohých dalších městech, hlavně v PRAZE!!!
Všechny testované jehly byly HIV pozitivní nebo obsahovaly zhoubný typ žloutenky. Středisko taktéž udává, že takovéto jehly byly nalezeny i na veřejných bankomatech a hlavně v dopravních prostředcích MHD, převážně v metru. Je více než pravděpodobné, že jehly nastrkávají HIV nakažení narkomani. Žádáme každého, aby byl v takových případech obezřetný. Měli byste si pozorně prohlédnout každé veřejné sedadlo židli s největší opatrností. Starostlivý vizuální pohled by měl stačit.Zároveň vás žádáme, abyste tuto zprávu podali co nejvyššímu počtu vašich blízkých, přátel i známých, které tak upozorníte na toto nebezpečí. Je to velmi důležité! Jen si pomyslete: Můžete zachránit život jen tím,že odešlete tuto zprávu dále. Prosím, věnujte pár sekund vašeho času na odeslání tohoto odkazu přátelům a známým, ale i sousedům a kolegům v práci.

DěkujemeMUDr. Eva Bendová

ing. Vladislav Vlasák

Magistrát města Olomouce

- odbor ekonomický

- oddělení finanční strategie

Horní náměstí - radnice, 771 27 Olomouc

e-mail: vladislav.vlasak@mmol.cz

tel: +420 585 513 368
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama