"O svém životě se rozhodujem ve věku, kdy je nám přednější cestička učesu.

Filmy

3 nindžové v zábavním parku

11. prosince 2007 v 6:33
(3 Ninjas. High Noon at Mega Mountain) Bývalá televizní hvězda Hulk Hogan a tři malí karatisté musí zachránit zábavní park před bandou teroristů! Americký dobrodružný film (1998). Dále hrají: M. Botuchis, M. O'Laskey, J. P. Roeske, Ch. Earlywine, L. Anderson... Režie S. McNamara
Hrají: Hulk Hogan, Loni Andersonová, Jim Varney, Mathew Botuchis, Michael O'Laskey II, James Paul Roeske II, Victor Wong Tři mladí nindžové trénovali o prázdninách své umění u dědy Moriho. Dva se ale místo o dobrodružství začali zajímat o krásná děvčata, a tak ani nepostřehli, že místnímu zábavnímu parku hrozí nebezpečí. Museli spojit své síly a začít těžký boj se záhadnou a tajemnou silou.

Gólová výměna

11. prosince 2007 v 6:32
Film s Mary-Kate a Ashley Olsen.
Sestry Ema a Sam si vyměňovaly svá tajemství, oblečení a teď dokonce i místa. Zatímco divoká Sam je výborná fotbalistka, uhlazená Ema dává přednost takovým sportům jako je móda a randění. A tak, když se na fotbalovém turnaji ocitnou v nevyrovnaných týmech, předvedou skvělé kousky, aby si vyměnily místa a přelstily ligu. Když však na hřišti i mimo něj vypukne chaos, Mary-Kate a Ashley se dají dohromady pro úplně nové dobrodružství.

Výlet do Paříže

11. prosince 2007 v 6:32
Film s Mary-Kate a Ashley Olsen.
Když jedou sestry na prázdniny do Francie, připravují spoustu legrace a kují dorodružné pikle. Při pobytu v Paříži se ale zamilují nejen do okouzlujícího města, ale také ztratí hlavy pro dva šarmantní Francouze. Na mopedech se prohánějí kolem pařížských památek, hledají si nové kamarády a snaží se uniknout svému upjatému průvodci. Od nakupování ve francouzských buticích, přes prohlídku Notre Dame, po večerní randění na Eiffelovce - prostě jeden fantastický zážitek za druhým.

Mezi náma děvčaty

11. prosince 2007 v 5:51
Popis:
Dr. Tess Coleman (Jamie Lee Curtis) a její patnáctiletá dcera Anna (Lindsay Lohan) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (Mark Harmon) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.

Malé dohazovačky

7. září 2007 v 13:58
Malé dohazovačky - Komedie USA (1995). Malá Amanda žije v sirotčinci a Alyssa zase v miliardářské rezidenci. Jsou si ale k nerozeznání podobné, a tak se jednoho dne rozhodnou vyměnit si role a podobu využít ke svým plánům. Hrají: M.-K. Olsenová, A. Olsenová, K. Alleyová a další
Malé dohazovačky
Rázná, sportovně nadaná devítiletá Amanda je sirotek z dětského domova. Přátelí s laskavou vychovatelkou Diane Berrowsovou a netuší, že ta si zažádala o její adopci. Obě se právě chystají na letní tábor dětského domova poblíž jezera Minocque. Tam má také venkovské sídlo ovdovělý milionáře Rogera Callawaye, který se sem zrovna chystá se svou devítiletou dcerou Alyssou a k její velké nevoli i protivnou Clarice Kensingtonovu, s níž se chce oženit. Obě dívky na sebe narazí v nedalekém lese, rychle si povědí o svých trápeních a dohodnou se, že si na jeden den vymění role. Alyssa chce totiž lépe poznat laskavou Diane zatímco rázná Amanda při večeři bez problémů znemožní protivnou Clarice. Druhý den se dívky opět setkají a shodnou se, že se vychovatelka Diane musí setkat s Alyssiným otcem Rogerem a "náhodné" setkání pečlivě naplánují. Roger a Diane si okamžitě padnou do oka, ale problémy na sebe nedajídlouho čekat. Nejprve se šokovaná Diane dozví, že Amandu dostali úlisní manželé Butkisovi, kteří si ji už z tábora odvezli, a Rogerovi oznámí Clarice, že přeložila svatbu už na následující den. Nikdo v tu chvíli netuší, že dívky se opět vyměnily a Butkisovi si odvezli Alyssu. Amanda prozradí komorníku Vincenzovi kým ve skutečnosti je a společně s ním a Diane se společně pokusí zachránit Alyssu a zabránit svatbě Rogera s Clarice.Americká rodinná komedie vznikla v roce 1995, kdy ji natočil Andy Tennant (Věčný příběh, Holka na roztrhání, Anna a král, Jen blázni spěchají). V hlavních rolích Amandy Lemmonové a Alyssy Callawayové se objeví slavná dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsenovy (Jak byl dobyt západ, Výlet do Paříže, Sestry v akci, Sestry na Bahamách). Role Rogera Callawaye a Diane Barrowsové vytvořili Steve Guttenberg (Policejní akademie, Okno z ložnice, Zámotek) a Kirstie Alley (Kdopak to mluví, Rukojmí pro vraha, Krása na zabití, Vidláci). V dalších rolích se představí Philip Bosco (Kate a Leopold, Podnikavá dívka, Záměna) jako Vincenzo, Jane Sibbett (Strach, Au Pair) jako Clarice Kensington a další.

Flashdance

7. září 2007 v 13:58
Kterak se svářečka chtěla stát taneční hvězdou
Osmnáctiletá Alex Owens žije v Pittsburghu a pracuje jako svářečka v místních ocelárnách. Jejím snem je ale stát se úspěšnou tanečnicí. A tak po večerech vystupuje jako tanečnice v nočním podniku a ve volných chvilkách doma trénuje, aby mohla složit zkoušky a být přijata na konzervatoř, kde by měla možnost studovat klasický balet. Postupně se rodí i vztah mezi Alex a jejím šéfem Nickem, který je ochoten pro ni udělat cokoli, třeba jí zařídit i protekci při zkouškách na konzervatoři. Do života Alex zasahuje ale také její kamarádka Jeanie Szabo, jež po neúspěchu při závodech sekne s kariérou krasobruslařky a stane se striptérkou.
V roce 1983 se Adrian Lyne (Osudová přitažlivost) vrhl v produkci Jerryho Bruckheimera (Armageddon, seriál Kriminálka Las Vegas) na snímek o chudé svářečce, která si šla za svým snem. Film vznikl na základě scénáře Joea Eszterhase (Základní instinkt). Ačkoli se na tvorbě sešlo tolik kontroverzních tvůrců, vznikl dnes již klasický romantický muzikál. Jednotlivé písně i taneční scény neztratily dodnes na působivosti a i přesto, že příběh je velmi primitivní, své kouzlo Flashdance bezesporu má.
V hlavní roli tehdy zazářila Jennifer Beals, které byla prorokována závratná hollywoodská kariéra, ale bohužel pro ni se předpokládaný vzestup nekonal. Jediným, kdo se skutečně tímto filmem odrazil na výsluní, byl producent Jerry Bruckheimer, jemuž Flashdance vydělal obrovskou sumu a on to za několik let dotáhl až na jednoho z nejúspěšnějších producentů současnosti. Flashdance je klasika, ať už si o jeho kvalitách myslíme cokoli. Diskotékové hity osmdesátých let zde působí nostalgicky a naivní příběh o svářečce, která se chce stát hvězdou, navždy zůstane v paměti řady diváků.

filmy s Olsonkama

20. srpna 2007 v 7:49
golová výmená
sestry v akci
sestry na bahamách
sestry v londýně
výzva
malé dohazovačky
jak byl dobyt západ
utíkáme k babičce
táta z billboardu
měsíční kámen
první jízda
jeden den v newyorku
výlet do paříže
výlet do říma

Italské prázdniny-o filmu

6. srpna 2007 v 9:44
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie.
Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní.
Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

Pán prstenů. Společenstvo prstenu

6. srpna 2007 v 9:42
(The Lord of the Rings. The Fellowship of the Ring) Krutovládce Sauron touží získat magický prsten, s jehož pomocí může stát neomezeným pánem. Zabránit mu v tom může jen odvážný Elijah Wood a jeho Společenstvo. Devět neohrožených se proto vydává na nebezpečnou cestu plnou nástrah... Novozélandsko-americký velkofilm (2001). Dále hrají: I. McKellen, S. Astin, O. Bloom... Režie P. Jackson
Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Liv Tylerová, Cate Blanchettová, John Rhys-Davies Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem. Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit se několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit. Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Král Artuš

6. srpna 2007 v 9:39
Stručně: Dobrodružný film Irs./USA (2004). Po odchodu Římanů z Británie není v zemi nikdo, kdo by ji chránil před útoky množících se nepřátel. Král Artuš bok po boku s krásnou Guinevereou a rytíři Kulatého stolu se pod vedením Merlina pokouší změnit chod dějin. Hr
Obsah: Historikové si po staletí mysleli, že král Artuš a jeho rytíři Kulatého stolu jsou pouze mýtem, avšak tato legenda byla založena na skutečném hrdinovi, jehož život byl rozvrácen vnitřním bojem mezi osobními ambicemi a smyslem pro zodpovědnost.Artuš (Clive Owen) si přeje opustit Británii a vrátit se do poklidného Říma. Ještě předtím však musí podstoupit poslední nebezpečný úkol, který jej spolu s jeho rytíři Kulatého stolu - Lancelotem, Galahadem, Borsem, Tristanem a Gawainem - přivádí ke zjištění, že po náhlém odchodu Římanů z Británie bude země potřebovat vůdce, který by vyplnil mezeru, někoho, kdo by nejen dokázal ochránit Británii před momentální hrozbou útoku Sasů, ale také přivedl ostrov do nové epochy. Pod vedením bývalého nepřítele Merlina a s krásnou a odvážnou Guinevere (Keira Knightley) po svém boku musí Artuš najít sílu k tomu, aby dokázal změnit vývoj dějin...King Arthur, USA/Irsko 2004. Režie: Antoine Fuqua. Hrají: Clive Owen, Stephen Dillane, Keira Knightleyová, Ioan Gruffudd, Joel Edgerton, Stellan Skarsgard, Ray Winstone, Hugh Dancy, Til Schweiger, Ken Stott, Ivano Marescotti, Charlie Creed-Miles, David Murray, Mads Mikkelsen a další.

Sestry v akci

16. července 2007 v 6:42
(Our Lips Are Sealed) Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy do pěkného průšvihu. Aby je společnost na ochranu svědků skryla, pošlou je do Austrálie. Ale i tam mají mafii v patách... Americká rodinná komedie (2000). Dále hrají: J. Meskimen, T. Clatterbuck, R. Miano, J. Clarke... Režie C. Shapiro
Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, Jim Meskimen, Tamara Clatterbucková, Robert Miano, Jason Clarke, Richard Carter Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.

Stepfordské paničky

4. června 2007 v 8:24
Stepfordské paničky
Základní udaje: Komedie USA (2004). Známá moderátorská hvězda Joanna Eberhartová se po skandálu ve své televizní show uchýlí s manželem Walterem Kresbym na venkov. V idylickém městečku Stepford je ale všechno tak perfektní a dokonalé, až je to podezřelé. Hrají: N. Kidman
Obsah:Nicole Kidman se v hororové komedii dostává na stopu děsivého tajemství proměny emancipovaných žen v hloupé domácí puťky.Joanna Eberhart je mladá a úspěšná žena, která pracuje ve vedení televizní stanice EBS. Na své kariéře tvrdě pracovala a dostala se hodně vysoko. O to bolestivější je ovšem pád, když televize ztratí o její pořady zájem a ona sama je propuštěna poté, co její nová kontroverzní reality show způsobí rozchod novomanželů Hanka a Barbary a jeho tragickou dohru, když Hank postřelí svou ženu i její milence. Joanna, která jen o vlas unikla jedné z kule, se zhroutí a její manžel Walter Kresby se rozhodne opustit svou práci v televizi a s celou rodinou se odstěhovat do idylického městečka Stepford v Connecticutu. Není tu žádná kriminalita, žádné drogy a všichni jsou tu spokojení. Zatímco Walter je místem nadšen a bez váhání vstoupí do zdejšího Mužského sdružení, Joanna je poněkud vyděšená z místních žen, které jsou sladké, věčně hloupě švitořící domácí puťky s velkým poprsím a touhou po dokonale uklizených domech. Jedinou výjimkou je spisovatelka Bobbie Markowitz, která není ve svém vytahaném triku a mírné nadváze ani sladká ani dokonalá a už vůbec se hloupá. Velmi brzy si Joanna začne kolem sebe všímat dalších někdy více či méně podivných drobností, ať už jsou to dálkové ovladače se jmény žen nebo podivná nehoda, k níž dojde během místní slavnosti, kdy se při tanci, trhavými pohyby jako loutka, zhroutí půvabná Susan. Když šokovaná Joanna objeví dálkový ovladač se svým jménem a s pomocí internetu zjistí, že všechny místní ženy měly kdysi úspěšnou kariéru, kterou po přistěhování do Stepfordu vyměnily za domácnost, úklid, kuchařské recepty a hloupé švitoření, rozhodne se z městečka odjet. Ještě víc ji vyděsí, když se zajde za Bobbie, aby jí řekla o svých znepokojivých objevech a najde ji upravenou ve vzorně uklizeném domě.Vydá se za Walterem do budovy Mužského spolku, kde se však nečekaně dozví nejen hrůzné tajemství Stepfordu, ale sama se má vzápětí nedobrovolně stát "dokonalou" ženou.Americká hororová komedie vznikla v roce 2004, kdy ji natočil režisér Frank Oz (Trhák pana Bowfingera, Malý krámek hrůz, Promiň, jsi ženatý!, Osm žen) podle scénáře Paula Rudnicka. Jde již o čtvrtou adaptaci stejnojmenného románu spisovatele Iry Levina, který poprvé vyšel v roce 1972. V hlavních rolích se objeví Nicole Kidman (Moulin Rouge, Ti druzí, Úplné bezvětří, Peacemaker) jako Joanna Eberhart a Matthew Broderick (Godzilla, Jestřábí žena, Válečné hry) jako její manžel Walter Kresby. V dalších rolích se představí Bette Midler (Bezcitní lidé, Klub odložených žen) jako Bobbie Markowitz, Glenn Close (Air Force One, Osudová přitažlivost, Zubaté ostří) jako Claire Wellington, Christopher Walken (Muž v ohni, Ospalá díra, Mrtvá zóna) jako Mike Wellington, Roger Bart (Insider: Muž, který věděl příliš mnoho, Producenti) jako Roger Bannister a další.

Mary-Kate a Ashley Olson v filmech

4. června 2007 v 8:19
Mary-Kate a Ashley Olson
Výlet do Paříže
Základní udaje: Rodinná komedie USA (1999). Dvojčata jedou do Francie navštívit svého dědečka. Na výletě zažijí spoustu dobrodružství a dokonce se obě i zamilují. Hrají: A. Olsenová, M.-K. Olsenová, M. Winston a další. Režie A. Metter (84 min)
Obsah:Dvojčata Ally (Ashley) a Mel (Mary-Kate) jedou navštívit svého dědečka, který je velvyslancem USA ve Francii. Obě si zamilují nejen Paříž, nýbrž i dva mladé Francouze. S nimi poznávají pařížské památky a zažívají zajímavé situace, například romantické rande na Eiffelovce. Mezitím mají problémy s policií a neustále se pokoušejí uniknout svému nudnému průvodci. Také se seznámí se slavnou modelkou Brigite a dohodí ji průvodci, aby se nevěnoval jen jim a ony si mohly vyrazit s klukama!Olsen Twins: Passport to Paris, USA 1999. Režie: A. Metter. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, M. Winston a další.
Výlet do Říma
Základní udaje: Rodinný film USA (2002). Dvojčata Leila a Charli tráví prázdniny v Římě. Jsou zde spokojené, jelikož se jim podařilo najít dobrou brigádu. Z té je ale vzápětí vyhodí. Hrají: A. Olsenová, M.-K. Olsenová, L. Danonová a další. Režie S. Purcell (81 min)
Obsah:Věci jsou sbalené a nezbývá než nastoupit do letadla směr Řím, kde čeká letní praxe u legendárního Dereke Hansona. Hanson je fascinující mezinárodní magnát, který kraluje mnoha odvětím, leteckými společnostmi počínaje a špičkovou módou konče! Charli a Leila se snaží udělat maximum pro to, aby svého šéfa zaujaly a přesvědčily o svých kvalitách. Obklopeny nádhernými památkami, prostředím vzrušujícího města a novými přáteli si užívají prázdninové dobrodružství za mořem, na které nikdy nezapomenou. A vy s nimi!Olsen Twins: When In Rome, USA 2002. Režie: Steve Purcell. Hrají: Mary-Kate Olsenová, Ashley Olsenová, Archie Kao a další.
První jízda
Základní udaje: Komedie USA (2002). Dvojčata Hunterova právě získala řidičský průkaz. Jako cíl prvního výletu si vyberou Utah. Čeká je spousta dobrodružství, a tak nakonec není jisté, zda do plánovaného místa vůbec dojedou. Hrají: M.-K. Olsenová, A. Olsenová, B. A. Brown
Obsah: Šestnáctiletá dvojčata Kylie a Taylor Hunterovy jsou čerstvými držitelkami řidičského průkazu, z čehož se radují nejen ony, ale i jejich kamarádi a kamarádky, neboť se jim nabízí další varianta zábavy - tentokrát na čtyřech kolech. O to větší radost mají, když k narozeninám od rodičů dostanou červený kabriolet. Za půl roku na to se Kylie a Taylor společně s Jenn, Lyndi, Dannym, Samem a velkým jedlíkem Toastem vydají na cestu do Salt Lake City, kde právě probíhá zimní olympiáda. Vyjeli dvěma kabriolety, v jednom děvčata a ve druhém kluci. Vše je - jak se zdá - perfektní. Pak ale nastanou nečekané komplikace a není jasné, zda se Taylor a Kylie dostanou vůbec někdy ke svému cíli na zasněžené sjezdovky, natožpak jestli tam budou tam včas...Olsen Twins: Getting There, USA 2002. Režie S. Purcell. Hrají Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, B. A. Brown a další.
Výzva
Základní udaje: Rodinný film USA (2003). Lizzie a Shane jsou dvojčata, která se neviděla více jak dva roky, jelikož každá žije pouze s jedním z rodičů. Nyní se ale přihlásila společně do televizní soutěže, přitom však mají velmi rozdílné povahy. Hrají: A. Olsenová, M.-K.
Obsah: Dvojčata Shane a Elizabeth žijí odděleně, jedna s matkou a druhá s otcem. Po dvou letech se znovu setkávají v jedné televizní reality show. "Výzva", jak se tato show nazývá, spočívá v tom, že se studenti z celé Ameriky utkávají o vysokoškolská stipendia v odvážných zkouškách znalostí, a odehrává se na mexickém pobřeží. Shane je vegetariánka a člověk orientovaný na přírodu, Elizabeth zase městský člověk s podnikatelskými sklony. Je jasné, že si děvčata příliš nerozumí, přesněji řečeno, nechtějí si rozumět. Ale jelikož bojují v jednom týmu, jejich spory prudce zasahují do skóre a tým začíná prohrávat. Televizní producent chce navíc za každou cenu zvýšit sledovanost, a tak se snaží děvčata ještě více proti sobě poštvat. To se mu zprvu bez problémů daří, ale pak se zbytek týmu naštve a sestrám domluví. Ty se nad sebou zamyslí a začínají si "přicházet na chuť"...Olsen Twins: The Challenge, USA 2003. Režie: Craig Shapiro. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, Brian Skala, Lukas Behnken, Sera Bastianová, Joe Michael Burke, Zakk Moore a další.
Jeden den v New Yorku
Základní udaje: Rodinná komedie USA (2004). Sedmnáctiletá dvojčata se vydávají do New Yorku, aby si splnila své sny. Protože jsou naprosto rozdílná, jedna chce získat stipendium na Oxfordu, druhá zas prorazit se svou kapelou. Hrají: M.-K. Olsenová, A. Olsenová, J. Padale
Obsah:Jeden den v New Yorku, lehce akční komedie v hlavních rolích se sestrami Mary-Kate a Ashley Olsenovými, vypráví příběh dvou sedmnáctiletých sester Jane a Roxany Ryanových, které se jednoho nezapomenutelného dne vydávají na bláznivou honičku ulicemi, metrem a stokami Manhatanu.Upjatá ambiciózní perfekcionistka Jane (Ashley Olsenová) je pravým opakem své volnomyšlenkářské sestry Roxy (Mary-Kate Olsenová), která hraje v rockové kapele a většinu času tráví za školou. Jednoho dne se obě sestry vydávají do New Yorku, aby si splnily své sny. Jane se chce pokusit získat stipendium na Oxfordu a Roxy zase plánuje proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku své kapely. Plány obou sester jsou však náhle ohroženy hned z několika stran - Roxy se náhodou dostane do ruky čip na vyrábění pirátských kopií, po kterém jde zdejší mafie, a navíc ji pronásleduje šílený agent pro boj se záškoláctvím Max Lomax, který se fixně upnul na myšlenku, že musí vždy unikající Roxy prostě dostat. Během honičky navíc obě dívky potkávají také pár zajímavých chlapců a začíná jim docházet, že strávit pro změnu po dlouhé době den spolu nemusí být zas až tak nepříjemné...Ale co jejich sny? Podaří se je dívkám během jednoho dne v New Yorku uskutečnit? Stát se může cokoliv...New York Minute, USA 2004. Režie: Dennie Gordon. Hrají: Ashley Olsenová, Mary-Kate Olsenová, Jared Padalecki, Eugene Levy, Riley Smith, Sebastien Lefebvre, Frank Welker, David Desrosiers a další.
 
 

Reklama