"O svém životě se rozhodujem ve věku, kdy je nám přednější cestička učesu.

Vánoce

Přání

21. prosince 2008 v 21:54

Ahoj. Všem Kdo jste se sem přišli podívat a napsali komentář moc děkuju.

Všem přeju Pěkné vánoce a Šťastný Nový rok.


nevrli-Eli Brogsova

přání k Novému roku

20. prosince 2007 v 21:36
Všechno nej a moře úspěchu do nového roku! stejné přáni jako od každého 2. (druhého), ale tentokrát od …………………
Stálé zdraví, stálý klid a nový rok jak má být. Ze srdce přeje:

Vánoční přáníčka

20. prosince 2007 v 21:34
2005
Půjčil jsem si milión, měl jsem dárků kamión. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Nevím si už rady, sob mi chcípnul hlady! V lese mám teď pelíšek, seru na vás Ježíšek!
Příjemné vánoční chvíle, při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v Novém roce.
Kouzelný zvoneček, brzy nám zacinká, rozsvítí stromeček, zbývá jen chvilinka. Zazvonil zvoneček, vánoční písničku, každý se podívá, co je v balíčku.
Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi. Zazvonil zvoneček, vánoční písničku, každý se podívá, co je v balíčku.
Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy sype se sníh, vločky tančí v závějích. Kouzelné Vánoce a šťastný Nový rok.
Za oknem se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní a stromečky v celé zemi sladce voní Vánocemi. Příjemné prožití svátků vánočních přejí
Vánoce s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů a plamínky pohody v očích a šťastný Nový rok.
Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí krok, krásné Vánoce a šťastný Nový rok.
Krásné Vánoce, bohatého Dědu Klause a Santu Mraze. Je čas zabalit kapry, upéct dárky a zabalit vánočku. Hlavně to v tom shonu nespleť. Veselé Vánoce
Smrk v pokoji krásně voní, ve vaně se kapr honí a Ježíšek, když večer zvoní, slzy štěstí všem se roní. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok
Zdraví, úsměv, lásku, pohlazení nad takový dar není. To vám přejí
Sněhové vločky k zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, už jen pár stran chybí v kalendáři a vánoční čas nastává.
Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, šťastné a veselé.
Na večeři kapra bez kostí, na Silvestra hodně Stocku a hodně štěstí do Nového roku.
Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví, pevný krok ať tě provází celý rok.
Ježíšek nám říkal, že by radši píchal. Užívá si sexu v lese, proto dárky nepřinese. A tak na něj nečekej, pohodu si užívej.
Nadělte si dárky, sami o štěstí se přičiňte. Vánoce jsou zase tady, tak si je teď užijte. Krásné svátky přejí
Až zazvoní zvoneček, hodně dárků pod stromeček! Moře lásky, zdravíčka a samozřejmě štěstíčka. A co v Novém roce? To samé co na Vánoce!
2006
Přeji lásku, štěstí, něhu. Ať se ti splní každičký sen… Přání posílám na vločce sněhu, ať je krásný tvůj Štědrý dne. To vše a ještě víc přeje
Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den.
Co to cinká, co to voní kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí nad něž není.
To nejsou jen dárečky, překvapení, především láska, porozumění a štěstí. Přeji Ti, ať je po Tvém boku vždy někdo s kým se můžeš o to všechno podělit.
Ať je bláto, ať je sníh, k Vánocům vždy patří smích! Šťastné a veselé Vánoce přeje:
Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně štěstí zdraví v novém roce.
Hodně štěstí, neboť je krásné. Hodně zdraví, neboť je vzácné. Hodně lásky, neboť je jí málo. A všechno další co by za to stálo.
Ježíšek k Vám jede z dálky, veze štěstí, zdraví, dárky. Co více Vám tedy více přát? Ať Vás každý má jen rád.
Vánoce jsou zase tady, neumřeme tedy hlady.
Takže rychle poslouchej,
do práce se rychle dej. Připrav stromek, cukroví, ale ať se nedrobí.
To by mohlo asi stačit,
tak a teď už můžeš svačit. Po večeři utíkej, h
onem rychle zazpívej. Rozbal si i dárečky, dokrmíš se párečky.
Balení je velká dřina,
u telky je zase psina.
Však už všeho bylo dost, hlavně, že vše pro radost.
A pak honem do postele, vždyť Vánoce jsou tak veselé!
Štědrý den je jednou v roce, zas se sejdem na Vánoce.

sms k vánocům

20. prosince 2007 v 21:34
Hvězdička sříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem. Hvězdička sříbrná jehličím zavoní, Vánoce přišly k nám, zvonečekzazvoní. Veselé Vánoce!
Z oblohy sypou se hvězdičky, slyšet jsou koledy v dáli. Zvěstuje anděl maličký, ať splní vše, co k Vánocům jste si přáli. Krásné Vánoce přeje......
Radostné Vánoce, štastný Nový rok, na stole ať voní grog. Dobré pití na připití, stromeček ať pěkně svítí. Co nebylo tento rok, ať splní se napřesrok.
ježíšek pomalu zapřahá sáně, zaokny vidět je paprsku svit, zavři teď oči a nastav dlaně, štěstí a lásku do nich chyť! Krásné Vánoce přeje........
Letí Ježíšek krajinkou, vrtí přitom prdílkou. Dej za okno lahvinku, jestli čekáš nadílku. Hodně štěstí v Novém roce a kupu darků na Vánoce přeje..........
Třpytivý pozdrav sněhových vloček, hodně dárků pod stromeček, radost a klid na Vánoce, hodně štěstí v Novám roce přeje.......
Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí... je to ůsměv, láska, pohlazení, nadtakový dar žádný není. KrásnéVánoce a Nový rok vám všem!
Večer plný překvapení, pocit který jinde není. Dobré jídlo do bříška bohatého Ježíška. Krásné Vánoce
Večer plný překvapení, pocit který jinde není. Dobré jídlo do bříška bohatého Ježíška, tohle všechno na Vánoce a hodně zdraví v novém roce
 
 

Reklama